Obróbka CNC metali Kraków

W skład naszej oferty wchodzą: obróbka metali, aluminium oraz tworzyw sztucznych CNC dla firm z Krakowa. Dzięki niej powstają elementy charakteryzujące się precyzją i powtarzalnością. Obróbka CNC, która przyczynia się do wzrostu efektywności procesu produkcyjnego, polega na mechanicznie zaprogramowanym procesie usuwania warstw materiału dla uzyskania określonej formy. Jest to metoda dużo szybsza od obróbki ręcznej. 

Usługi CNC, które świadczymy dla podmiotów z Krakowa, umożliwiają dowolne modelowanie obrabianych brył i tworzenie z nich przedmiotów o różnych kształtach i detalach. Pracujemy z metalem oraz tworzywami sztucznymi. Dzięki wykorzystaniu obrabiarek sterowanych numerycznie praktycznie nie powstają straty materiałowe, jak przy ręcznym skrawaniu, co przekłada się na realne korzyści w finansach firm. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Profesjonalna obróbka CNC dla przedsiębiorstw z Krakowa

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanej kadry technicznej oraz doświadczonych operatorów maszyn CNC. Specjalizujemy się w obróbce skrawaniem metali, aluminium oraz tworzy sztucznych. Dysponujemy własnym zapleczem nowoczesnych obrabiarek, na których wykonujemy m.in. toczenie czy frezowanie CNC. Nasze tokarki i frezarki posiadają oprogramowania umożliwiające dowolne planowanie i wykonywanie zadań. Wytwarzane przy ich pomocy przedmioty cechuje najwyższa precyzja wykonania i jakość powierzchni. Dzięki ich szybkiej pracy możemy realizować zamówienia w krótkich terminach. 

W ramach obróbki metali CNC dla firm z Krakowa oferujemy wszystkie standardowe metody kształtowania i wytwarzania przedmiotów, takie jak:

  • toczenie — metoda obróbki powierzchni walcowych, kulistych oraz stożkowych, 
  • frezowanie — kształtowanie powierzchni za pomocą narzędzia tnącego, które jest wprawione w ruch obrotowy,
  • szlifowanie — metoda pracy przy pomocy poruszającej się obrotowo ściernicy, działającej na obiekt, który wykonuje ruch po linii prostej lub obrotowy,
  • wiercenie —  wykonywanie otworów, w tym głębokich.

Oprócz obróbki metali wykonujemy również prace z innymi tworzywami. 

Wysokiej jakości usługi obróbki CNC dla podmiotów z Krakowa

Frezowanie i inne usługi CNC dla firm z Krakowa wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy, z dokładnością i dbałością o szczegóły oraz w sposób transparentny dla klienta. Po realizacji zamówienia dostaje on od nas zawsze raport pomiarowy.  Wiemy, jak ważny w procesie produkcyjnym jest czas, dlatego zawsze dotrzymujemy ustalonych w umowie terminów. Posiadane przez nas doświadczenie oraz nowoczesne obrabiarki i ich oprogramowania, sprawiają, że możemy podejmować się nawet najbardziej wymagających zleceń. 

Nasze produkty spełniają europejskie i krajowe normy jakości oraz bezpieczeństwa pod względem ochrony środowiska i BHP. Stale się rozwijamy, by oferować klientom coraz lepsze rozwiązania z zakresu usług obróbki skrawaniem. Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy zadowolenie z naszej pracy.