Obróbka CNC metali Warszawa

Oferujemy obróbkę metali, aluminium, tworzyw sztucznych CNC dla podmiotów z Warszawy. Precyzyjne i powtarzalne elementy są niezbędne do zwiększenia efektywności każdego procesu produkcyjnego. Obróbka CNC polega tak samo, jak ręczna na usuwaniu warstw materiału w celu uzyskania jego pożądanej formy przy pomocy narzędzi skrawających. Jednak jej precyzja jest nieporównywalnie większa o metody konwencjonalnej.

Obróbka skrawaniem CNC, którą świadczymy dla firm w Warszawie, pozwala na dowolne modelowanie obrabianych przedmiotów wraz z tworzeniem detali. Bez względu na to, czy materiałem służącym do obróbki jest plastik czy metal. Metoda ta praktycznie całkowicie eliminuje straty materiałowe, które mogą występować przy ręcznym skrawaniu. Dzięki temu powstają też realne korzyści finansowe. Sprawdź, co zawierają nasze usługi CNC w Warszawie!

Profesjonalna obróbka CNC dla firm z Warszawy

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą techniczną i doświadczonymi operatorami maszyn. Naszą specjalnością jest obróbka metali, aluminium i tworzyw sztucznych. Wszystkie usługi wykonujemy przy użyciu nowoczesnych obrabiarek sterowanych numerycznie, takich jak tokarki czy frezarki. Posiadają one programy dające możliwość elastycznego planowania i wykonywania zadań. Otrzymywane w wyniku ich pracy produkty charakteryzują się wysoką jakością powierzchni i precyzją wykonania. Dzięki nim obróbka CNC dla firm z Warszawy jest wykonywana z najwyższą precyzją i w krótkich terminach

W ramach usług wykonujemy wszystkie standardowe sposoby wytwarzania i kształtowania przedmiotów z różnych materiałów konstrukcyjnych. Są to:

  • toczenie CNC, czyli obróbka powierzchni kulistych, stożkowych oraz walcowych, 
  • frezowanie CNC, czyli kształtowanie powierzchni za pomocą narzędzia tnącego wprawionego w ruch obrotowy,
  • szlifowanie CNC, czyli praca przy pomocy poruszającej się obrotowo ściernicy, działającej na obrabiany obiekt, który wykonuje ruch obrotowy lub po linii prostej,
  • wiercenie CNC, czyli wykonywanie otworów, w tym głębokich.

Wysokiej jakości usługi obróbki CNC dla przedsiębiorstw z Warszawy

Usługi obróbki metali, w tym frezowanie CNC dla firm z Warszawy wykonujemy z dbałością o szczegóły i zadowolenie klientów. Zawsze dotrzymujemy terminów zgodnie z zawartą umową. Nasze doświadczenie oraz specjalistyczne obrabiarki i oprogramowania, pozwalają nam na wykonywanie nawet najbardziej wymagających zleceń. Cenimy transparentność, dlatego zakończenie prac wieńczymy raportem pomiarowym, który przekazujemy zamawiającemu. 

Naszych pracowników cechuje profesjonalizm i pasja do wykonywanej pracy. Wszystkie wyroby spełniają europejskie i krajowe normy jakości, jak również bezpieczeństwa pod względem ochrony środowiska oraz BHP. Stawiamy na rozwój, by móc proponować klientom coraz nowsze i doskonalsze rozwiązania z zakresu usług obróbki skrawaniem. Sprawdź, jak wyglądają nasze usługi, gwarantujemy Ci zadowolenie. Zapraszamy do kontaktu!