Obróbka CNC metali Wrocław

Obróbka CNC, która świadczymy dla firm we Wrocławiu, pozwala na dowolne modelowanie wraz z detalami obrabianych przedmiotów. Metoda ta jest znacznie bardziej precyzyjna i dokładna niż jej konwencjonalny ręczny odpowiednik. Przy czym nie ma tu znaczenia czy materiałem na, którym działamy jest metal, aluminium czy tworzywa sztuczne. Pozwala na całkowite wyeliminowanie strat materiałowych, a co za tym idzie na konkretne korzyści finansowe. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić w ramach obróbki skrawaniem we Wrocławiu!

Profesjonalna obróbka CNC dla firm z Wrocławia

Posiadamy własne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowaną kadrę inżynierską i doświadczonych operatorów maszyn. Specjalizujemy się w obróbce metali, aluminium i tworzyw sztucznych. Nasze nowoczesne obrabiarki sterowane numerycznie takie jak tokarki czy frezarki, dają możliwość dowolnego planowania i wykonywania zadań. Ich precyzja i szybkość pracy skutkują gładkością modelowanych powierzchni i dokładnością wykonania. Dzięki temu obróbka skrawaniem CNC dla firm z Wrocławia pozwala nam zaoferować elementy najwyższej jakości.

W ramach usług obróbki CNC wykonujemy standardowe sposoby przetwarzania i przekształcania przedmiotów wykonanych z różnych materiałów konstrukcyjnych. Są to:

  • toczenie CNC, czyli obrabianie powierzchni o kształtach walcowych, kulistych lub stożkowych, 
  • frezowanie CNC, czyli modelowanie powierzchni przy pomocy narzędzia tnącego wprawionego w ruch obrotowy,
  • szlifowanie CNC, czyli działanie przy pomocy ściernicy poruszającej się obrotowo, która działa na obrabiany obiekt, wykonujący ruch obrotowy albo po linii prostej,
  • wiercenie CNC, czyli metoda obróbki za pomocą wiertła, polegająca na wykonywaniu otworów, w tym głębokich w powierzchniach przedmiotów.

Obróbka metali dla podmiotów gospodarczych z Wrocławia pozwala na uzyskanie powtarzalnych, precyzyjnych części

Wysokiej jakości usługi obróbki CNC dla podmiotów z Wrocławia

Usługi przetwarzania metali, w tym toczenie lub frezowanie CNC dla firm z Wrocławia świadczymy z dbałością o detale i zadowolenie odbiorców. Jednym z naszych priorytetów jest terminowość, bo wiemy jak ważny w działalności klientów jest brak przestojów. Doświadczenie kadry i nowoczesne obrabiarki, którymi dysponujemy umożliwiają nam podejmowanie się nawet najbardziej wymagających zleceń. W trosce o przejrzystość naszych działań po zakończeniu prac zawsze przekazujemy zamawiającemu raport pomiarowy.

Cechuje nas kompetencja i zamiłowanie do wykonywanej pracy. Wszystkie produkty wypełniają polskie i europejskie normy jakości oraz bezpieczeństwa pod względem ochrony środowiska i BHP. Stale się rozwijamy, aby móc proponować klientom coraz doskonalsze rozwiązania z zakresu obróbki skrawaniem. Sprawdź, jak wyglądają nasze usługi obróbki metali CNC dla podmiotów gospodarczych z Wrocławia, a na pewno dołączysz do grona wiernych klientów firmy RL CNC. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!